Yıldız Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi17256121767870942
Bitki & Hayvan Bilimi2100100013
Biyoloji & Biyokimya11816058700226
Çevre/Ekoloji3015191429200667
Ekonomi & İşletme70108474120010467
Farmakoloji & Toksikoloji0000100010
Fizik5358764593001225
İmmunoloji11100350047
Kimya9826456991002048
Klinik Tıp4531190059
Malzeme Bilimi336341841020791
Matematik343205243660001235
Mikrobiyoloji90210124800171
Moleküler Biyoloji & Genetik466068600144
Çok Disiplinli13080121641910658
Mühendislik2896645771004364008082
Nörobilim & Davranış10010002
Psikoloji1231267300124
Sanat & Beşeri Billimler22173344827450556
Sosyal Bilimler, Genel1188551902251105602499
Tarım Bilimleri51000006
Temel Bilimler, Genel213651416400240
Uzay Bilim23001006
Yerbilimi515636200127
Diğer762172574620801020
TOPLAM638526994566041119130021365
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Yıldız Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi