Yıldız Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi16552101666570915
Bitki & Hayvan Bilimi2100100013
Biyoloji & Biyokimya10813058400210
Çevre/Ekoloji2914391127600630
Ekonomi & İşletme70102464119010450
Farmakoloji & Toksikoloji0000100010
Fizik5138054538001140
İmmunoloji12100350048
Kimya8815456884001830
Klinik Tıp4231080054
Malzeme Bilimi326300837300737
Matematik314195243650001186
Mikrobiyoloji8520094500159
Moleküler Biyoloji & Genetik436038400136
Çok Disiplinli11065121537610579
Mühendislik271458074974109007574
Nörobilim & Davranış20000002
Psikoloji1226256900114
Sanat & Beşeri Billimler19151334525650509
Sosyal Bilimler, Genel1097801711841010502259
Tarım Bilimleri51000006
Temel Bilimler, Genel183551415900231
Uzay Bilim23001006
Yerbilimi515635800123
Diğer71169227257280914
TOPLAM596524154255411046227019835
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Yıldız Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi