Yıldız Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi186691219709701002
Bitki & Hayvan Bilimi2100110014
Biyoloji & Biyokimya13118058900243
Çevre/Ekoloji31055101429200681
Ekonomi & İşletme78136495023410548
Farmakoloji & Toksikoloji1000110012
Fizik5639164622001286
İmmunoloji14100370052
Kimya103164661038002145
Klinik Tıp4551190061
Malzeme Bilimi369341845420868
Matematik362227253709001326
Mikrobiyoloji89150104600160
Moleküler Biyoloji & Genetik537069800164
Çok Disiplinli14383131745410711
Mühendislik3035707781044608008532
Nörobilim & Davranış10010002
Psikoloji1336267800135
Sanat & Beşeri Billimler22182365030150596
Sosyal Bilimler, Genel13590820625311771002689
Tarım Bilimleri51000006
Temel Bilimler, Genel254451517600265
Uzay Bilim23001006
Yerbilimi525637200138
Diğer862402675659801094
TOPLAM675329324826501188534022736
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Yıldız Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi