Yıldız Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi17960121868670962
Bitki & Hayvan Bilimi2100110014
Biyoloji & Biyokimya12717058800237
Çevre/Ekoloji30753101429100675
Ekonomi & İşletme73121474221910503
Farmakoloji & Toksikoloji1000110012
Fizik5518964601001251
İmmunoloji14100370052
Kimya100465561008002088
Klinik Tıp44511100061
Malzeme Bilimi345341841620806
Matematik349215253694001286
Mikrobiyoloji89190105000168
Moleküler Biyoloji & Genetik527069200157
Çok Disiplinli13483131644910696
Mühendislik2924668781024468008240
Nörobilim & Davranış10010002
Psikoloji1331267700129
Sanat & Beşeri Billimler22181354827950570
Sosyal Bilimler, Genel1258922032381153802619
Tarım Bilimleri51000006
Temel Bilimler, Genel254451517500264
Uzay Bilim23001006
Yerbilimi525637100137
Diğer832382575657801086
TOPLAM652328334746211154432022027
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Yıldız Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi