Yıldız Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi14651101157360797
Bitki & Hayvan Bilimi1100100012
Biyoloji & Biyokimya10613058200206
Çevre/Ekoloji2773791025000583
Ekonomi & İşletme6286383817610401
Farmakoloji & Toksikoloji0000100010
Fizik4307344493001004
İmmunoloji6100350042
Kimya8214455837001712
Klinik Tıp3421070044
Malzeme Bilimi301300835700696
Matematik292171303566001062
Mikrobiyoloji6619094300137
Moleküler Biyoloji & Genetik280038000111
Çok Disiplinli10653121334610531
Mühendislik242752871883810006924
Nörobilim & Davranış20000002
Psikoloji1126256500109
Sanat & Beşeri Billimler18143324022950467
Sosyal Bilimler, Genel96688151153947302038
Tarım Bilimleri41000005
Temel Bilimler, Genel163451415300222
Uzay Bilim20001003
Yerbilimi485634500107
Diğer69152206252070830
TOPLAM53692158396474963523018055
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Yıldız Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi