Yıldız Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi16351101665970906
Bitki & Hayvan Bilimi1100100012
Biyoloji & Biyokimya10513058400207
Çevre/Ekoloji2844191025800602
Ekonomi & İşletme6490413918510420
Farmakoloji & Toksikoloji1000100011
Fizik5047744512001101
İmmunoloji12100350048
Kimya8324455840001726
Klinik Tıp4131070052
Malzeme Bilimi310300836600714
Matematik306186283607001130
Mikrobiyoloji8321094500158
Moleküler Biyoloji & Genetik330038100117
Çok Disiplinli10862131436410562
Mühendislik263855772943958007319
Nörobilim & Davranış20000002
Psikoloji1126256700111
Sanat & Beşeri Billimler19145324324650490
Sosyal Bilimler, Genel102729162158968302122
Tarım Bilimleri51000006
Temel Bilimler, Genel183551415700229
Uzay Bilim20001003
Yerbilimi515634600111
Diğer68167227256980906
TOPLAM576322854125051007525019065
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Yıldız Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi