Yıldız Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi20222712101065
Bitki & Hayvan Bilimi1013300008
Biyoloji & Biyokimya20170000010
Çevre/Ekoloji17253710200376
Ekonomi & İşletme20254010418
Farmakoloji & Toksikoloji2001100004
Fizik1805443014378
İmmunoloji3012100007
Kimya41247760010131
Klinik Tıp2000000002
Malzeme Bilimi3315512000597
Matematik60091001118
Mikrobiyoloji41041000010
Moleküler Biyoloji & Genetik110073000021
Çok Disiplinli6231532256722154
Mühendislik228192831476671013701
Nörobilim & Davranış1000000001
Psikoloji7000001008
Sanat & Beşeri Billimler3022212101243
Sosyal Bilimler, Genel410333301523118
Tarım Bilimleri2000100003
Temel Bilimler, Genel5012100009
Uzay Bilim3000000003
Yerbilimi110010002115
Diğer35042519240089
TOPLAM5603079703211192624371689
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Yıldız Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi