Yıldız Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi17222411101058
Bitki & Hayvan Bilimi1013300008
Biyoloji & Biyokimya20170000010
Çevre/Ekoloji15253710200374
Ekonomi & İşletme20253000416
Farmakoloji & Toksikoloji2001100004
Fizik1705433002272
İmmunoloji3012100007
Kimya38247660010127
Klinik Tıp1000000001
Malzeme Bilimi3115512000595
Matematik40091001116
Mikrobiyoloji3104100009
Moleküler Biyoloji & Genetik100073000020
Çok Disiplinli5131332236622138
Mühendislik204192830469671010657
Nörobilim & Davranış1000000001
Psikoloji4000001005
Sanat & Beşeri Billimler1022212101342
Sosyal Bilimler, Genel360331271221103
Tarım Bilimleri2000100003
Temel Bilimler, Genel4012100008
Uzay Bilim3000000003
Yerbilimi100010002114
Diğer33032213230076
TOPLAM4953076683191191922321567
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Yıldız Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi