Yıldız Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi21222713101067
Bitki & Hayvan Bilimi1013300008
Biyoloji & Biyokimya20180000011
Çevre/Ekoloji17253710200376
Ekonomi & İşletme20254010418
Farmakoloji & Toksikoloji2001100004
Fizik2005443014380
İmmunoloji3012100007
Kimya43247760010133
Klinik Tıp2000000002
Malzeme Bilimi43155820004113
Matematik70091001119
Mikrobiyoloji41041000010
Moleküler Biyoloji & Genetik120073000022
Çok Disiplinli6431532286722159
Mühendislik247202832179771013732
Nörobilim & Davranış1000000001
Psikoloji90000010010
Sanat & Beşeri Billimler4022212101244
Sosyal Bilimler, Genel480334321833132
Tarım Bilimleri2000100003
Temel Bilimler, Genel5012100009
Uzay Bilim3000000003
Yerbilimi130010002117
Diğer36042519240090
TOPLAM6113179719220202925361770
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Yıldız Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi