Yıldız Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi29222713101075
Bitki & Hayvan Bilimi2013300009
Biyoloji & Biyokimya20190000012
Çevre/Ekoloji21253711200381
Ekonomi & İşletme30254010419
Farmakoloji & Toksikoloji2001100004
Fizik2005463014382
İmmunoloji3012100007
Kimya552410370014176
Klinik Tıp2001000003
Malzeme Bilimi47156220004121
Matematik70091001119
Mikrobiyoloji41041000010
Moleküler Biyoloji & Genetik140073000024
Çok Disiplinli72316372861022176
Mühendislik268202834382781013779
Nörobilim & Davranış1000000001
Psikoloji100000010011
Sanat & Beşeri Billimler8032113101552
Sosyal Bilimler, Genel550334351953145
Tarım Bilimleri3000100004
Temel Bilimler, Genel5012100009
Uzay Bilim3000000003
Yerbilimi170030002224
Diğer39052521240096
TOPLAM6923182781231203427441942
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Yıldız Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi