Yıldız Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi33222713102080
Bitki & Hayvan Bilimi2013300009
Biyoloji & Biyokimya201100000013
Çevre/Ekoloji21253711200381
Ekonomi & İşletme30258010423
Farmakoloji & Toksikoloji2001100004
Fizik2005463014382
İmmunoloji3012100007
Kimya562410870014182
Klinik Tıp3001000004
Malzeme Bilimi49156220004123
Matematik70091001119
Mikrobiyoloji51041000011
Moleküler Biyoloji & Genetik1700113000031
Çok Disiplinli78518522861022201
Mühendislik292212935185791113818
Nörobilim & Davranış1000000001
Psikoloji100000010011
Sanat & Beşeri Billimler8032113102553
Sosyal Bilimler, Genel550335381993153
Tarım Bilimleri3000100004
Temel Bilimler, Genel50122000010
Uzay Bilim3000000003
Yerbilimi170030002224
Diğer39052521240096
TOPLAM7343485815242203534442043
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Yıldız Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi