Yıldız Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi32222713102079
Bitki & Hayvan Bilimi30133000010
Biyoloji & Biyokimya401130000018
Çevre/Ekoloji21253710200380
Ekonomi & İşletme30258010423
Farmakoloji & Toksikoloji2001100004
Fizik2005483014384
İmmunoloji5012100009
Kimya592411380015192
Klinik Tıp3001000004
Malzeme Bilimi50156220004124
Matematik80091001120
Mikrobiyoloji51041100012
Moleküler Biyoloji & Genetik1800123000033
Çok Disiplinli83519603261023220
Mühendislik311212935486791114842
Nörobilim & Davranış1000000001
Psikoloji100000010011
Sanat & Beşeri Billimler8032313102555
Sosyal Bilimler, Genel5603363819103156
Tarım Bilimleri3000100004
Temel Bilimler, Genel50122000010
Uzay Bilim3000000003
Yerbilimi170030002224
Diğer430525212400100
TOPLAM7733486840247213535472118
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Yıldız Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi