Yıldız Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Mesleki Deneyim
YÖNETİLEN TEZLER
Doktora, E.İşen, "Yenilenebilir Enerji Kaynakları için Yeni Bir DC/AC Dönüştürücünün Geliştirilmesi", Yıldız Teknik Üniversitesi , , Ocak, 2016.
Doktora, N.Altıntaş, "Yumuşak Anahtarlamalı İzoleli Yeni Bir DC/DC Dönüştürücünün Geliştirilmesi", Yıldız Teknik Üniversitesi , , Ocak, 2016.
Yüksek Lisans, N.Altıntaş, "Yumuşak anahtarlamalı DC-DC dönüştürücülerin incelenmesi", Yıldız Teknik Üniversitesi , , Ocak, 2016.
Yüksek Lisans, K.Karademir, "Mikroişlemcili bir enerji analizörü uygulaması", Yıldız Teknik Üniversitesi , , Ocak, 2016.
Yüksek Lisans, M.Öztürk, "Uzay vektör modülasyonu ile asenkron motor kontrolü", Yıldız Teknik Üniversitesi , , Ocak, 2016.
Yüksek Lisans, S.Yıldırmaz, "Denizaltı bataryalarının şarjı ve uzaktan izlenmesi", Yıldız Teknik Üniversitesi , , Ocak, 2016.
Yüksek Lisans, S.Çeker, "Üç fazlı inverterler ile şebekeye enerji aktarımının incelenmesi", , , Ocak, 2016.
Yüksek Lisans, Ö.Girgin, "Düşük Harmonikli ve Yüksek Güç Faktörlü Yüksek Güçlü Doğrultucunun Gerçekleştirilmesi", Yıldız Teknik Üniversitesi , , Ocak, 2016.
Yüksek Lisans, S.Gemici, "Elektrikli ulaşım sistemlerinde enerji depolama yöntemlerinin incelenmesi", Yıldız Teknik Üniversitesi , , Ocak, 2016.
Yüksek Lisans, H.İşbilir, "Yüksek güçlü yumuşak anahtarlamalı tam köprü bir anahtarlamalı güç kaynağı uygulaması", Yıldız Teknik Üniversitesi , , Ocak, 2016.
Yüksek Lisans, C.Ünsalver, "Rüzgar enerji sistemlerinin incelenmesi ve bir uygulama devresinin gerçekleştirilmesi", , , Ocak, 2016.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Yıldız Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi