Yıldız Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Mesleki Deneyim
YÖNETİLEN TEZLER
Doktora, Ö.Özesenli, "Tedarik zinciri yönetiminde optimal depo yeri seçimi", YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ , Ekim, 2011.
Yüksek Lisans, S.Balcı, "Araç Rotalama Modeli İle Çok Boyutlu Gözlemlerin Gruplandırılması: Bir Öğrenci Yurdunda Öğrencilerin Kişilik Envanteri Benzerliklerine Göre Odalara Atanması", YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ , Eylül, 2017.
Yüksek Lisans, Ç.Özgür, "Kümeleme Analizi İle Bütünleşik Bulanık Topsıs Ve Bulanık Vıkor Yöntemlerine Dayanarak Hastane Kuruluş Yer Seçimi", YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ , Haziran, 2017.
Yüksek Lisans, N.Han, "Toptan satış marketlerinde meydana gelen iş kazalarının uluslararası düzeyde karşılaştırmalı analizi", YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ , Haziran, 2017.
Yüksek Lisans, G.Korkmaz, "Sivil havacılıkta uçucu ekip çizelgelemesi", HHO-HUTEN , , Ocak, 2016.
Yüksek Lisans, M.Çakrak, "Stigler diyet problemi için yeni bir model önerisi ve genetik algoritma ve memetik algoritma ile çözüm yaklaşımı", Hava Harp Okulu Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü , , Ocak, 2016.
Yüksek Lisans, S.Saygin, "Choquet integral ile bulanık grup karar verme", HHO-HUTEN , , Ocak, 2016.
Yüksek Lisans, F.Ulaş, "Belirlenen av sorumluluk sahasında hava savunma görevinin doğrusal olmayan programlama yöntemiyle modellenmesi ve eniyilenmesi", Hava Harp Okulu Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü , , Ocak, 2016.
Yüksek Lisans, R.Mukanbay, "Tehlikeli Maddelerin Havayoluyla Taşınmasında Çok Kriterli Karar Verme Yöntemi (Choquet Integral) ile alternatif Havalimanı Belirlenmesi", HAVA HARP OKULU KOMUTANLIĞI HUTEN Endüstri Mühendisliği, Haziran, 2015.
Yüksek Lisans, F.Ulaş, "Belirlenen av sorumluluk sahasında hava savunma görevinin doğrusal olmayan programlama yöntemiyle modellenmesi ve eniyilenmesi", HAVA HARP OKULU KOMUTANLIĞI Makina Fakültesi Endsütri Müh., Ocak, 2012.
Yüksek Lisans, F.Ulaş, "Belirlenen av sorumluluk sahasında hava savunma görevinin doğrusal olmayan programlama yöntemiyle modellenmesi ve eniyilenmesi", HAVA HARP OKULU KOMUTANLIĞI HUTEN Endüstri Mühendisliği, Mayıs, 2012.
Yüksek Lisans, E.Taşkan, "Bulanık Choquet integrali ve bulanık Vikor yöntemleri ile performans değerlendirme", HAVA HARP OKULU KOMUTANLIĞI Fen Bilimleri HUTEN, Haziran, 2012.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Yıldız Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi