Yıldız Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Mesleki Deneyim
AKADEMİK ÜNVANLAR / GÖREVLER
Prof.Dr., YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, Fen Edebiyat Fakültesi, 2014 - Devam Ediyor
YÖNETİLEN TEZLER
Doktora, A.Kösemen, "Yarıiletken Metal Oksit Nanoyapıların Üretimi, Karekterizasyonu ve Ters Hibrit Güneş Piline Uygulanması", GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Fen ve Mühendislik bilimleri Enstitüsü Fizik, Ocak, 2016.
Doktora, Z.Alpaslan, "Işığa Duyarlı OFET (PotoOFET) Yapım ve Karekterizasyonu", GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Fen ve Mühendislik bilimleri Enstitüsü Fizik, Eylül, 2016.
Doktora, O.Örnek, "İletken Polimer Tabanlı Hibrit Güneş Pili Yapımı ve Karekterizasyonu", GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Fen ve Mühendislik bilimleri Enstitüsü Fizik, Eylül, 2012.
Yüksek Lisans, H.Akin, "İletken Polimerlerin In Situ ESR Tekniği İle İncelenmesi", GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Fen ve Mühendislik Bilimleri Enstitüsü Fizik, Eylül, 2010.
Yüksek Lisans, S.Üstündağ, "Bazı metal-organik yapılarda katkılamayla oluşturulan bozuklukların EPR ile incelenmesi", GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Fen ve Mühendislik bilimleri Enstitüsü Fizik, Eylül, 2009.
Yüksek Lisans, Z.Alpaslan, "Bazı iletken polimerlerin güneş pili uygulamaları", GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Fen ve Mühendislik Bilimleri Enstitüsü Fizik, Eylül, 2009.
Yüksek Lisans, P.Güzel, "Bazı Diamanyetik Yapılarda Katkılamayla Oluşturulan Bozuklukların EPR ile İncelenmesi", GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Fen ve Mühendislik Bilimleri Enstitüsü Fizik, Ekim, 2008.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Yıldız Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi