Paylaşımlar ve Duyurular

GEII sözel soru örneği

3 Nisan günü derste değinilen sözel sorulara ait ayrıntılar ektedir.

ilan.docx

EMK Ödev Teslim Eden Öğrencilerin Listesi

EMK Ödev Teslim Eden Öğrencilerin Listesi ektedir.

OdevList.pdf

EMK Final Sınavı Örneği

Ekteki sınav örneği son uygulamada çözülen sınav sorularındandır. Örnekte asenkron makineye ait sayısal soru yoktur ancak sınav konuları içerisinde asenkron makinelere ait sayısal sorularda yer almaktadır. 

Uyg25122018_soru.pdf

EMK Vize Sınav Notlarına İtiraz Sonuçları Hakkında

Arden Erçelik

Sercan Süleyman Yahşi

Berk Petek

Seyfullah Aktin

Muhammed Tuncag

İsimleri geçen öğrenciler haricindeki öğrencilerin sınav kağıtları Ahmet Talha Dudak hocamızdadır. Kendileri Salı günü uygulama sonrası öğrencilerle birlikte kağıtları incelemiştir. Final sınavı günü isteyen öğrencilerle birlikte kağıtlarına bakabiliriz. İsmi geçen öğrencilerin kağıtları bende ve final günü birlikte kağıtlarınıza bakabiliriz. Planlanan tarihlerde kayma olduğu için üzgünüm. İtiraz hakkınız her zaman var ve kağıtlarınızı inceleyebiliriz bu konuda rahat olun lütfen.

EMK Vize Sınav Notlarına İtiraz Hakkında(Tüm Gruplar)

Sınav itirazına dair doğru formatta mail atan öğrencilerin(42 öğrenci) kağıtlarını ayırıp, 25 Aralık salı günü ders öncesi(13:00 öncesi) notlarında değişim varsa buradan ilan edeceğim. İlan sonrası kağıdına bakmak isteyen öğrenciler aynı gün 15:00-16:00 arasında C-218 nolu oda da ayrılmış kağıtlarına benimle birlikte tekrar bakabilir.

EMK Vize Sınav Notlarına İtiraz Hakkında(Tüm Gruplar)

Sınav notuna itiraz için aşağıda verilen adımları izleyiniz.

ogirgin@yildiz.edu.tr adresine(tüm gruplardaki öğrenciler) mail ile sınav itirazında bulunabilirler.(18 Aralık 2018'e kadar)

Mailinizdeki başlık XEmk2018GuzVize şeklinde olmalıdır. X harfi bilinçli kullanılmıştır.

Mailinizde metin kısmına SADECE öğrenci isim-soyisim, numara ve Grup No yer almalıdır.

Örnek;

04013104

Özgün GİRGİN

Grup 1

Not1: İki öğrenci kağıdına isim yazmamıştır. Benzer başlıkla sınav notu G girilen ama sınava girmiş öğrenciler de mail atabilirler. 

Not2: Sınavlarda yoklama kağıdına imza atmayan öğrenciler mevcut ve bu öğrencilerde eğer notlarında G harfi görünüyorsa aynı başlıkla iletişim kurabilirler. 

EMK Vize Sınavı Örneği
EMK Ödev Listesi GR:4
EMK Ödev Listesi GR:1
EMK Ödev Listesi GR:2
EMK Ders Notu