Yayınlar & Eserler

SCI, SSCI ve AHCI İndekslerine Giren Dergilerde Yayınlanan Makaleler

Diğer Dergilerde Yayınlanan Makaleler

TRACE REGULARIZATION PROBLEM FOR HIGHER ORDERDIFFERENTIAL OPERATOR

Maltepe Journal of Mathematics, cilt.2, sa.1, ss.27-37, 2020 (Hakemli Üniversite Dergisi) Creative Commons License

Operatör katsayılı bir simetrik diferansiyel operatörün kendine eş genişlemesi

Int. J. Contemp. Math. Sci., Vol. 2, No. 22, s. 1053-1067., cilt.2, sa.66, ss.1053-1067, 2007 (Diğer Kurumların Hakemli Dergileri)