Duyurular & Dokümanlar

İstatistik Dersi Bütünleme Sınavı hk.
Duyuru
9.07.2020

HRT1052 İstatistik dersi bütünleme sınavı, Harita Mühendisliği Bölüm Başkanlığı’nın ilan ettiği tarih ve saatte YTÜ Online Kampüs Sınav Modülü üzerinden klasik yazılı sınav şeklinde yapılacaktır.

Öğrencilerin sınav saatinde sisteme girerek A4 boyutunda boş bir kağıda el yazısıyla sınav sorularını çözmeleri gerekmektedir.

Sınav süresi içerisinde öğrencilerin cevap kağıtlarının fotoğrafını çekerek ya da tarayarak YTÜ Online Kampüs Sınav Modülüne yüklemeleri gerekmektedir. Cevap kağıtlarının taratılması, fotoğrafının çekilmesi veya sisteme yüklenmesinden kaynaklı oluşabilecek problemlere karşı dikkatli olunmalıdır.

Dersin hem yüz yüze hem de uzaktan eğitim şeklinde verilen bütün konuları bütünleme sınavına dahildir.

Sınav, toplam 4 soru olarak tasarlanmıştır. Sınav süresince hesap makinelerinizi, hazırlamış olduğunuz formül kağıtlarınızı ve normal dağılım tablolarınızı kullanabilirsiniz.

Sınav süresi, sınav sorularının çözümü ve cevap kağıtlarının sisteme yüklenmesi dahil toplam 90 dakikadır. Verilen toplam süre içerisinde cevap kağıtlarının sisteme yüklenmiş olması gerektiğini unutmayınız.

Sınav esnasında herhangi bir problemle karşılaşmamak için yazılımsal, donanımsal, vb. araçların hazırlanması ve kontrolü öğrencilerin sorumluluğundadır.

Öğrenciler sınav süresi boyunca etik kurallara uymak zorundadırlar.

İletişim için denizoz@yildiz.edu.tr  adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

Hepinize şimdiden başarılar dilerim..

 

Dr. Öğr.Üyesi Deniz Öz Demir