Duyurular & Dokümanlar

Haberleşme Lab. Final Sınavı hakkında
Sınav
22.06.2020

Haberleşme Lab. final sınavı 24.06.2020 (Çarşamba günü) saat 9:00'da yapılacaktır. Sınav süresi 70 dakikadır. Klasik sınav yapılacaktır. Deney föylerine çalışılması sınav için yeterli olacaktır. Belirtilen süre içerisinde cevap kağıtlarının taratılarak ya da resmi çekilerek hem ytuehmhablab@gmail.com adresine hem de sisteme yüklemeleri gerekmektedir. E-postada grup numaraları da belirtilmelidir. 

Şimdiden herkese başarılar.

Haberleşme Lab.
Duyuru
1.06.2020

Merhaba arkadaşlar,

UZEM'den yapılan (ya da yapılacak olan) ders, grup proje çalışmasını biraz açıklar nitelikte olan videodur. Bireysel deneyleri zaten bitirmiş olduğumuz için onun haricinde bir ders yapılmayacaktır. 

Video için youtube linki: https://www.youtube.com/watch?v=OPX6CWe51iA&t=577s

Ayrıca, grup proje deneyi haricinde bölümün belirlediği tarihte final sınavı yapılacaktır. Final sınavı için yapmış olduğumuz bireysel deney föylerine çalışmanız yeterli olacaktır.9

İyi çalışmalar.


Grup Deney Föyleri (GÜNCEL)
Deney Föyü
19.05.2020

(Dersi sonradan alan arkadaşlar için gruplar güncellenmiştir.)


Ekte yer alan bilgilere göre föyleri 7 Haziran Pazar günü saat 24:00'a kadar hazırlayıp ytuehmhablab@gmail.com adresine istenilen dosyalarla birlikte yollamanız gerekmektedir.


Hazırlanan föylerin hem internet ortamında hem öğrenciler arasında karşılaştırlmaları yapılarak benzerlik oranları incelenecektir. Bu oran %30'un üzerinde olduğu takdirde grup deneyinden 0 alınacaktır.


NOT: Mazeret sınavına girmesi gereken ve Erasmus'tan dönüp derse katılan arkadaşlar mali@yildiz.edu.tr adresine bilgi vermeleri gerekmektedir. 

Grup_Deneyi.rar Creative Commons License

Hab Lab Bireysel Deney Sonuçları
Ders Notu
17.03.2020

İlk 4 deneyin sonuçları ektedir.


HabLab_DeneySonuçları.rar Creative Commons License

Hab Lab - Öğrenci Grubu Deneyi
Duyuru
17.02.2020

3. Deney haftası sonuna kadar (04.03.2020 Çarşamba) örnekleme Deneyi için, öğrencilerin oluşturacağı gruplar ekteki tablo doldurarak Arş. Gör. Yasin YILDIRIM'a e-mail gönderilmesi gerekmektedir.

E-mail : ysnyldrm@yildiz.edu.tr

Öğrenci Deneyi için Öğrenci Grubu.d....docx Creative Commons License

Haberleşme Lab
Deney Föyü
10.02.2020

Haberleşme Lab. Deney 1, 19.02.2020 Çarşamba günü itibariyle başlayacaktır.

İlgili tüm dökümanlar ekte mevcuttur.

Ekteki yönetmelik mutlaka okunulmalıdır. 

Hab Lab.rar Creative Commons License