Duyurular & Dokümanlar

20 Mayıs 2020 tarihinde Mukavemet 1 sınavı
Duyuru
8.05.2020

Merhaba arkadaşlar,

Mukavemet 1 dersi için, uzaktan eğitim modülü üzerinden, ÖDEV vereceğim (Ödevi, 1-2 gün içinde sisteme yükleyeceğim) ve SINAV yapacağım.

SINAV: 20 Mayıs 2020 tarihinde Mukavemet 1 dersi için, uzaktan eğitim modülü üzerinden, SINAV yapacağım. Sınavın detayları:

1. SINAV, 20 Mayıs 2020 tarihinde Çarşamba günü, saat 17:00 de başlayacak ve 2 saat sürecektir (sınav süresi 1.5 saat, sorunun indirilmesi ve cevap kâğıdının sisteme yüklenmesi 30 dak olmak üzere, sınav süresi toplam 2 saat olarak planlanmıştır).

2. SINAV, üniversitenin sınav-ödev-proje modülü üzerinden yapılacaktır. İlgili modüllere https://onlinekampus2.yildiz.edu.tr veya https://onlinekampus3.yildiz.edu.tr sayfalarını kullanarak USIS kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak erişebilirsiniz.

3. EĞİLME ve BURULMA konuları sınava dâhil değildir. Sınav, bu iki konu öncesinde verilen konuları kapsayacaktır.

4. Sınav başlangıcında, sınav modülünden sınav sorusu indirilmelidir. Sınav süresi tamamlanmadan cevap dosyasının sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Sınav süresi sonunda, sistem dosya yüklenmesine kapanmaktadır. Sistem, modüle yüklenecek dosya büyüklüğünü 10 MB ile sınırlamaktadır.  

Cevap dosyalarını sadece sınav modül sistemine yüklenen sınav evrakı değerlendirmeye alınacaktır. Diğer platformlardan (email, GoogleClassroom vb) yollanan hiçbir dosya değerlendirmeye alınmayacaktır.

5. Cevaplar, A4 kağıdına ve el yazısı ile yazılmalıdır, bilgisayarda hazırlanan cevaplar değerlendirilmeyecektir. Sınavda tek sayfa ya da birden çok sayfa kullanılması durumunda, her sayfanın sol üst köşesine, numara-adsoyad bilgileri yazılmalı, ad-soyadın yanı imzalanmalı ve sayfalar numaralanmalıdır.

6. Cevap kağıtlarını pdf formatına dönüştürerek sisteme yükleyelim. Pdf dosyanızın isimlendirmesini, numara_adsoyad.pdf şeklinde yapalım. Örneğin, Mukavemet 1 öğrencilerimizden 16065118 numaralı Mert Aydın’ın dosya ismi:  “16065118_mertaydın.pdf şeklinde isimlendirilmelidir.

7. Erasmus vb kapsamında bu derse sonradan kayıt yaptıranların, okul emaillerinin aktifliğini ivedilikle kontrol etmesi gerekmektedir.

 

En iyi dileklerimle

EVDE KAL, SAĞLIKLI KAL

Halil ÖZER

Muk1_SINAV_Detayları.pdf Creative Commons License

20 Mayıs 2020 tarihinde Mukavemet 2 sınavı
Duyuru
7.05.2020

Merhaba arkadaşlar,

13 Mayıs 2020 tarihinde Mukavemet 2 derslerim,  onlinekampus üzerinden devam edecektir. 20 Mayıs 2020 tarihinde Mukavemet 2 dersi için, uzaktan eğitim modülü üzerinden, SINAV yapılacaktır.

1. Sınav, 20 Mayıs 2020 tarihinde Çarşamba günü, saat 17:00 de başlayacak ve 2 saat sürecektir (sınav süresi 1.5 saat, sorunun indirilmesi ve cevap kâğıdının sisteme yüklenmesi 30 dak olmak üzere, sınav süresi toplam 2 saat olarak planlanmıştır).

2. Sınav, üniversitenin sınav-ödev-proje modülü üzerinden yapılacaktır. İlgili modüllere https://onlinekampus2.yildiz.edu.tr veya https://onlinekampus3.yildiz.edu.tr sayfalarını kullanarak USIS kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak erişebilirsiniz.

3. Sınav, yalnızca BİLEŞİK GERİLMELER ve AKMA-KIRILMA KRİTERLERİ konularından olacaktır. Elastik Eğri ve Burkulma konuları sınava dâhil değildir.

4. Mukavemet 2 dersi, toplam 6 gruptan oluşmaktadır. Tüm grupların sınavı, ortak sorularla, aynı anda başlayacak ve sonlanacaktır.

5. Sınav başlangıcında, sınav modülünden sınav sorusu indirilmelidir. Sınav süresi sonunda, sistem dosya yüklenmesine kapanacağı için, sınav süresi tamamlanmadan cevap dosyasının sisteme yüklenmesi gerekmektedir (Cevap dosyalarını sadece sınav modül sistemine gönderen öğrencilerin sınav evrakı değerlendirmeye alınacaktır. Diğer platformlardan yollanan hiçbir dosya değerlendirmeye alınmayacaktır). Sistem yüklenecek dosya büyüklüğünü 10MB ile sınırlamaktadır.   

6. Cevaplar, A4 kağıdına ve el yazısı ile yazılmalıdır, bilgisayarda hazırlanan cevaplar değerlendirilmeyecektir. Sınavda tek sayfa ya da birden çok sayfa kullanılması durumunda, her sayfanın sol üst köşesine, numara-adsoyad bilgileri yazılmalı, ad-soyadın yanı imzalanmalı ve sayfalar numaralanmalıdır.

7. Cevap kağıtlarını pdf formatına dönüştürerek sisteme yükleyelim. Pdf dosyanızın isimlendirmesini, Grup_numara_adsoyad.pdf şeklinde yapalım. Örneğin, Mukavemet 2 Grup 3 öğrencilerimizden 16065118 numaralı Mert Aydın’ın dosya ismi:  “G3_ 16065118_mertaydın.pdf şeklinde isimlendirilmelidir.

8. Erasmus vb kapsamında bu derse sonradan kayıt yaptıranların, okul emaillerinin aktifliğini ivedilikle kontrol etmesi gerekmektedir.

 

En iyi dileklerimle

EVDE KAL, SAĞLIKLI KAL

Muk2_SINAV_Detayları.pdf Creative Commons License

Öğrenci Görüşme Gün/Saat:
Duyuru
15.02.2019

2019-20 Bahar Dönemi görüşme gün ve saati:

Salı: 12:00-12:50;

Çarşamba: 09:00-10:45

Çarşamba: 13:00-13:45