Announcements & Documents

Yapay Zeka ve Uzman Sistemler dersimi alan öğrencilerin dikkatine
Announcement
11/27/2021

Yapay zeka ve uzman sistemler dersi için OBS sistemi üzerinden sınav tanımlaması sınav programının ilan edildiği tarihte yapılmış ve sınavla alakalı bilgilendirme sisteme girilmiştir. Açıklamayı görmek için sisteme giriş yapabilirsiniz.

Tasarım II Dersi Öğrencilerinin Dikkatine
Announcement
10/4/2021

Tasarım II dersini benden alan öğrencilerin listesi ektedir. Tasarım II dersinin bitirme tezi çalışmasının ön çalışması olarak uygulanması bitirme aşamasında öğrencilere kolaylık sağlamakta ve elde edilen çıktının da kalitesini arttırmaktadır. Bitirme çalışmasında aranan ölçüt ise gerçek dünya probleminin ele alınmasıdır. Bu nedenle Tasarım II dersi için bir grup oluşturabilir ve tasarım projeniz için veri alabileceğiniz bir işletme ayarlamanız yararlı olur. Konu bulmak için TUSAŞ ın ilanda olan projelerine bakabilir ve proje için TUSAŞ a başvuru yapabilirsiniz.  Perşembe günü 11.00-15.00 saatleri arasında ofis öğrenci görüşme saatim olacak. Vakti uyanlar e-posta ile randevu oluşturmak kaydıyla bu saat dilimleri arasında bana uğrayabilirler.

Yeni eğitim öğretim yılında başarılar dilerim.


Öğrenci Görüşme Saatleri
Announcement
10/4/2021

Lisans öğrencileri ile görüşme saatleri aşağıdaki şekilde güncellenmiştir.

Perşembe 11.00-15.00 (Yüz yüze)

Not: Pandemi nedeniyle yüz yüze öğrenci görüşmelerine katılım sağlayamayan öğrenciler ilgili saatlerde görüşmek için e-posta ile randevu alması gerekmektedir. Talep doğrultusunda görüşme saati ve linki size e-posta ile bildirilecektir.